In da MHD

2. března 2017 v 21:48 | Zakl1nac |  Krátké prózy
Obvykle se v MHD, v tom panoptiku na kolech, snažím po lidech moc nekoukat. Jednak abych udržel v žaludku snídani a taky abych náhodou někomu nenarušil jeho komfortní zónu. Tihle dva mne ale zaujali natolik, že jsem si kratičké pozorování neodpustil.
On měl na sobě elegantní černý kabát a na hlavě jakýsi baret. Na klíně mu ležela plátěná taška přes rameno s nápisem Guatemala. Pravděpodobně nějaký pilný domorodec v potu tváře za radostného zpěvu vyrobil plátno a z něj potom sešil tašku s ohromným zadostiučiněním, že nějaký nadějný, pokrokový Evropan do ní bude ukládat svá skripta. Lehký úsměv na mladíkově dokonale oholené tváři prozrazoval, že je to člověk, který se naučil brát svět i lidi okolo sebe s lehkou ironií, nadhledem a neutuchajícím optimismem. Každá jeho částečka přímo řvala na celý autobus: "Jsem lepší než vy!"
Povídal si s vedle sedící dívkou a podle jejího zachmuřeného výrazu řešili velice filosofické téma. Nejspíš něco na způsob feministického postoje vůči kroucení zadkem u děvčat mezi šestnáctým a sedmnáctým rokem. Upíjela přitom kávu z papírového kelímku s velkým nápisem Fair Trade. Určitě chutnala podstatně lépe než moje kafe z automatu, jelikož já se musel smířit s vědomím, že při její výrobě kapitalistické společnosti odraly ubohé farmáře až na kost. Navíc jsem spolu s kofeinem dostával do těla nejrůznější chemikálie, které budou mít za následek, že ve čtyřiceti zdechnu na rakovinu.
To ovšem tomuto dokonalému páru mladé intelektuální elity, která dokáže změnit svět, nehrozilo. Pravděpodobně spolu zplodí malé eliťátko, kterému se dostane nejlepšího alternativního vzdělání, protože standardní školský systém by mohl nevratně poškodit kreativitu děťátka. Dítě bude počato při tantrickém sexu, kdy on do ní napumpuje litry toho nejkvalitnějšího semene. Ona zažije bouřlivý orgasmus a zatímco budou spermie pronikat k jejímu vajíčku, budou si vzájemně šeptat do ouška, jak moc jeden druhého milují. Protože normální šukání je pro plebs.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama