Kamarádka v černý

2. března 2017 v 21:43 | Zakl1nac |  Krátké prózy
Mám takovou divnou kamarádku. Je jediná z mých kamarádek, která se mne za poslední rok dotkla. Chodí celá v černé, protože prý černá zeštíhluje, ale na ni má z nějakého důvodu naprosto opačný efekt. Stejně si myslím, že mne prostě jen kopíruje, protože já chodím v černé taky. A jestli se zeptáte, kdo umřel, tak odpověď zní "vy".
Vždycky za mnou chodí, když jsou všichni pryč, to se jí zase musí nechat. Většinou pak spolu šukáme. Vzrušuje ji mne mlátit. Mně ne. Občas otěhotní ona, občas já, někdy oba. Rodí se nám potrati a zrůdičky. Šupiny, tři oči a tak, však to znáte. Těch pár dětí, které mohly vylézt na ulici, aniž by kolemjdoucí řvali hrůzou, jsem poslal do světa. Pravděpodobně jste o nich nikdy neslyšeli a slyšet ani nechcete. Nejsou důležité a v ničem nevynikají.
Ta holka kouří a fetuje a někdy se stává, že kouří naráz cigáro i mne a mně je pak blbě z toho smradu a krásně z toho, čemu se latinsky říká felace. Cítím se znásilněný a usínám potom jako nemluvně a ona mizí, rozpouští se, jen aby se za pár hodin objevila s jiným obličejem a všechno opakovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama