Naděje lidstva

2. března 2017 v 21:43 | Zakl1nac |  Krátké prózy
Přišel mi mail od prostitutky z Prahy. Že prý mne zve k sobě a že v únoru mají s kamarádkou akci, že ke každé návštěvě dostanete láhev sektu pro lepší náladu.
Sice by mne zajímalo, kde na mne vzala emailovou adresu nebo proč si zrovna mne vytipla jako osobu, kterou by mohla tato nabídka zajímat, ale... Je to vlastně hrozně hezké. Celý svět je v prdeli, všude se válčí, nějaké neznámé herečce byly na premiéře filmu vidět kalhotky s medvídky, USA šéfuje velký blondýn s elegantní přehazovačkou a padá na nás smog a důchodce láme v kostech and cry me a river... A o mne se chce postarat zrovna prostitutka. Nejenže mne zbaví přebytečných tělních šťáv, které by ve mně dozajista zkvasily, vrazily se mi na mozek a způsobily by mé totální a nevratné šílenství. Ona by mi k tomuto delikátnímu zákroku ještě dala flašku. A to všechno za docela lidovou cenu.
Najednou se cítím daleko víc jako člověk. Pořád jsem jen potenciální stroj na peníze, ale aspoň se se mnou slušné zachází. Děvka se o mne chce postarat, a dokonce lépe než ti, kteří programově hlásají humanismus.
Naději lidstva jsou naše děti. A kurvy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama