Normální ráno

14. března 2017 v 8:43 | Zakl1nac |  Krátké prózy
Cesta na nádraží, ještě v polospánku. Bylo hezky, příjemné chladno. Jestlipak tam zase bude čekat můj oblíbený bezdomovec? Včera jsem ho nasral, když jsem mu odmítl dát peníze a místo toho mu nabídl svačinu. Prý ze zásady od lidí jídlo nebere. Chce si ho koupit sám. Že prý ho těší, když si ten chleba může koupit sám. Chleba. Netušil jsem, že se takhle přezdívá chlastu. Nepotkal jsem ho. Fajn.
V kupé seděla hezká blondýnka. Měl jsem pocit, že jí znám. Asi jsem s ní už jel. Dost možná to byla ta, se kterou jsem si asi dva týdny zpátky povídal při jízdě posledním večerním vlakem. Pokud ano, tak mne nepoznala. Taky jsem si nebyl jistý. Bylo hezky. Jeden z těch dnů, kdy jsou všechny holky kolem vás hezké, ale mrknutím oka se vám zoškliví, když si uvědomíte, že je nemůžete mít.
Vystoupil jsem z vlaku. Automat na kafe vypadal jako Ježíš. Trochu mne probral. Kafe bylo jako bible - taky nic moc. Ale po ránu stačí. Každý den chodím tuhle trasu, ale budovy naproti nádraží jsem si nikdy pořádně nevšiml. Věžička v nějakém pseudoslohu, černě oplechovaná. Najednou vypadala jako penis. Penis, co znásilňuje oblohu.
Stál jsem na zastávce MHD. Kradmo jsem se podíval doleva. Penis tam taky stál. Pořád ještě. Tohle bude skvělej den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama