Vypadám jako milenec

2. března 2017 v 21:47 | Zakl1nac |  Krátké prózy
Seděli jsme s kamarádkou v restauraci a pili víno. Číšník mi jednou nebo dvakrát věnoval jakýsi uznalý pohled. Logicky totiž předpokládal, že když spolu kluk a holka sedí a povídají si nad sklenicí, je to rande. Kdyby jen tušil.
Znal jsem se s ní dobře. Byla to milá, inteligentní holka a poměrně hezká. Jenže to mělo jeden zádrhel mužského pohlaví v její posteli. Z nějakýho neznámýho důvodu mám zásadu, že o zadané holky se nepokouším. Ačkoli, spíš za tuhle zásadu schovávám fakt, že bych stejně netušil, jak ji sbalit.
Hádanka: K čemu je vám IQ 135, když nevíte, jak to navlíknout s holkou? Odpověď: K hovnu.
Část mozku vnímala a reagovala na to, co mi říkala, druhá část si ji představovala nahou a třetí, nejmenší, se snažila celý ten bordel nějak urovnat. Zatím bez výsledku.
Nápad jít si někam sednout vzešel od ní. Věděl jsem, že za tím není žádný vedlejší úmysl. Věděl jsem, že se po té schůzce budu cítit blbě. Ale přesto jsem souhlasil, protože je to kamarádka, kterou jsem dlouho neviděl a kterou mám rád. Ale ne tak rád, jak byste asi čekali.
Vždycky je to stejný scénář. Ozve se nějaká z mnoha kamarádek - někdy s prosbou o pomoc, někdy prostě jen s chutí se sejít - a vždycky skončíme nad sklenicí vína nebo šálkem kávy, povídáme si a já už sto let dopředu vím, že si večer stejě zase půjdu lehnout sám.
Pro pingla jsem vždycky na hodinu nebo dvě ten šťastlivec, co sedí s touhle nebo tamtou krásnou holkou. A zatímco on přemýšlí, jak se mi sakra povedlo sbalit takovou kost, já poslouchám její nářky na přítele a rozdávám rádoby psychologické rady, jak tu kterou věc v jejich vztahu zlepšit (z nějakého důvodu to většinou funguje). A při placení mám vždycky chuť říct: "My dva spolu nešukáme, víte. Já to totiž s holkama vůbec neumím. To je taky důvod, proč jsme tenhle večer proseděli tady, místo abychom si někde vyměňovali tělní tekutiny."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama